Прибирання квартир

Замовити прибирання

Генеральне прибирання квартир в Києві “Під ключ“

Скажений ритм сучасного життя робить більшість людей зайнятими різними справами і роботою. Повсякденні будні віднімають купу часу, щоб прибрати у власній квартирі. Тому варто замовити прибирання квартири, звернувшись до професіоналів. Дана послуга користується популярністю, зарекомендувавши себе з позитивного боку.

У чому переваги прибирання квартири з професіоналами “Софітем“?

Незаперечним плюсом нашої компанії є якісне генеральне прибирання квартир. До адресату прибуде професійна команда майстрів, що володіє навичками і досвідом в цій справі. Також, з огляду на чималу вартість інвентарю, препаратів, регулярні замовлення послуги клінінгової компанії в Києві з прибирання квартир, дозволяють відчути вигоду.

У яких випадках варто замовити професійне прибирання квартири

Якщо необхідно привести приміщення в порядок, де тривалий час ніхто не проживав, послуги компанії будуть правильним рішенням. Роблячи прибирання своїми силами, так доведеться затратити багато часу і коштів.

Комплексне прибирання квартири в Києві передбачає приїзд на місце бригади, оснащеної необхідними екологічними препаратами, витратним матеріалом, техніки світових брендів. Також, при проведенні робіт, клієнт може спостерігати за процесом, контролюючи дії співробітників організації або займатися особистими справами.

Терміни виконання комплексного прибирання житлового приміщення

В середньому на прибирання стандартної площі квартири йде до п’яти годин. Більш просторі приміщення вимагають більшого часу. Рекомендується попередньо обговорити нюанси обсягу робіт з менеджером для точного розрахунку часу і ціни.

Професійне прибирання квартири після ремонту і будівельників

Коли закінчено будівництво власного котеджу або був здійснений ремонт в квартирі, знадобиться приведення до чистоти приміщення. Прибирання квартири після будівельників порадує замовника. Головним правилом, яким керуються співробітники компанії “Софітем” – доведення роботи до досконалості і задоволення потреб замовника.

Щодо термінів, прибирання квартир після ремонту залежить від площі житла. Будинок, площею до ста квадратів, можна прибрати протягом шести – восьми годин. Для власників великих приватних володінь, тривалість робіт обмовляється окремо.

Вартість генерального прибирання вашої квартири в Києві – від 50грн/м2

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги